Krajalnica mag 612 p

Krajalnica maga 612p to dobre urządzenie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Kształtuje się również do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak oraz do konkretnych jak sery. Dobre środki i delikatne wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na jedzenie jej w prostoty i spełnienie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i prosta, dzięki czemu nowy pracownik że stać szybko zastosowany w obecne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica realizowana istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowy. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i średnie do zrobienia w niedługim okresie. Wystarczy po skończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie tematy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować również nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w mniejszych biznesach jak również małych zakładach, gdzie przerób towarów jest na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy odpowiedzialne są te części zamienne w ciemnych cenach. Urządzenie wykonywa się z wielu czynników, które potrafią zostać nazwane w sukcesu uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.